Kurs prawa przyciągania Warszawa

Kurs prawa przyciągania Warszawa

Czy wiesz, że wszystkie Twoje największe marzenia są na wyciągnięcie ręki? Ludzkie istoty, to wspaniałe stworzenia, którym przeznaczone jest, by mocą swoich umysłów kreować otaczający świat. Nasze myśli mają prawdziwą moc. Co więcej, cały kosmos, na swoim głębszym, niewidocznym gołym okiem poziomie, rządzi się pewnym prawem – prawem przyciągania. Jest tak w rzeczywistości, jednak zdecydowana większość z nas działa całkowicie nieświadomie. Nasz kurs prawa przyciągania w Warszawie, sprawi, że odkryjesz nieskończony potencjał możliwości, które drzemią tak na prawdę w każdym!

Cały świat jest w Twoich rękach, a sposób, w jaki się w nim zrealizujesz, zależy tylko od Ciebie. Historie opowiedziane w „Sekrecie” czy „Potędze podświadomości” stanowią niezbity dowód na istnienie potężnych praw, których znajomość sprawia, że niemożliwe staje się realne! Należę do grona istot, którym udało się zgłębić tę wielką tajemnicę.

Podczas 5-godzinnego kursu prawa przyciągania w naszej siedzibie w Warszawie:

 

  • poznasz całą niezbędną teorię i praktykę, która pozwoli Ci świadomie korzystać z prawa przyciągania,
  • zrozumiesz, czemu dotychczas otaczali Cię ludzie i przytrafiały się rzeczy, których bardzo chciałaś/chciałeś uniknąć,
  • nauczysz się w sposób świadomy przyciągać do siebie emocje, ludzi i przedmioty oraz kreować sytuacje, które pozwolą Ci osiągnąć, to czego pragniesz od zawsze.