Kurs skutecznych afirmacji Warszawa

Kurs skutecznych afirmacji Warszawa

Żeby móc wzrastać, musisz zaakceptować najpierw siebie. Każdy człowiek jest naturalnie dobry, mądry, piękny, współczujący i zdrowy, jednak otaczający, bezlitosny system, na którym opiera się współczesna gospodarka i społeczeństwo, programuje nas, byśmy myśleli o sobie zupełnie inaczej. Odzyskaj połączenie ze swoim głębszym „ja”! Stań się tym, kim tak naprawdę jesteś od zawsze! Afirmacja jest techniką, która od starożytności znana jest w wielu ważnych tradycjach duchowych. Zdecyduj się na kurs skutecznych afirmacji dla mieszkańców Warszawy oraz całej Polski i przekonaj się, że antyczna mądrość jest aktualna także dziś!

Wierzę, że moja osoba może stanowić drogowskaz, który wskaże Twoją prawdziwą duchową ścieżkę. Afirmacja to pierwszy krok, by zacząć cieszyć się życiem na nowo, rezygnując z krytycznej postawy wobec samej/samego siebie i odzyskując władzę nad własnym losem i światem.

Na 5-godzinnym kursie skutecznych afirmacji w Warszawie:

 

  • z pomocą stanu medytacyjnego, w jaki osiągnąć pomoże Ci Wróżka Gildia, zmienisz swoje samopoczucie i sposób postrzegania własnej osoby,
  • na nowo rozpalisz w sobie naturalny, wewnętrzny ogień, który przypomni Ci, jak smakują prawdziwe, pozytywne emocje, pasja i dziecięca radość,
  • oczyścisz się z negatywnych, zalegających emocji i programów, które nie należą i nigdy nie należały do Ciebie, a praca z poziomem psychicznym pozytywnie przełoży się na Twój fizyczny stan zdrowia i pomoże zwalczyć dolegliwości.