Kursy ezoteryczne Warszawa

Szkolenia

Znasz „Sekret”, czytałaś „Potęgę podświadomości”, a jednak dalej nie umiesz zastosować poznanych technik w praktyce. Poznaj skuteczne techniki prawa przyciągania, dowiedz się co robiłaś źle do tej pory, naucz się w naturalny dla Ciebie sposób przyciągać emocje, ludzi, przedmioty i zdarzenia. Odkryj kiedy nieświadomie afirmujesz to czego nie chcesz i zmień to, pokaże Ci jak. To ile jesteś w stanie osiągnąć zależy tylko od Ciebie, ale dzięki tym warsztatom z prawa przyciągania, zrealizujesz swoje cele znacznie szybciej. Serdecznie zapraszam Wróżka Gildia i Katarzyna Baranowska

Warsztat: Miejsce:
Kurs z prawa przyciągania Warszawa
Czas trwania: Cena:
5 godzin 300 zł

Za pomocą głębokiej medytacji pomogę Ci zmienić Twoje samopoczucie, wzmocnie Twoją pewność siebie, określimy uczucia których chcesz się pozbyć poprzez ich uzdrowienie, tak abyś mogła wejść już w nowy etap życia, określić sobie nowe cele i na nowo zacząć cieszyć się życiem.
Odkryj dziecięcą radość i ciekawość w sobie, poczuj ciepłe emocje, odkryj wewnętrzną pasje. Raz na zawsze pożegnaj wewnętrznego krytyka, stań się zarządcą swojej drogi życiowej. Wewnętrzna transformacja wpłynie na twoje fizyczne samopoczucie, oczyszczona z toksycznych emocji na poziomie podświadomym zaczniesz się oczyszczać na poziomie fizycznym z różnych dolegliwości wynikających ze stresu, które zamieszkały w Twoim ciele.
Odzyskasz dobre samopoczucie, lekkość i dobry sen. Zaprasza Wróżka Gildia i Katarzyna Baranowska

Warsztat: Miejsce:
Kurs skutecznych afirmacji Warszawa
Czas trwania: Cena:
5 godzin 450 zł

MAGICZNE WARSZTATY

Naucz się pracować z energią, poznaj niektóre z rytuałów magii HOO-DOO, magii Księżyca, pracy z magicznymi ziołami oraz kryształami. Naucz się pradawnych sposobów na przywołanie do swojego życia miłości, dobrobytu, zdrowia i szczęścia.
Dowiedz się jak przeciwdziałać czyjemuś negatywnemu działaniu magicznemu, jak zdjąć urok lub klątwę.
Kim są Duchy Żywiołów i jak można prosić je o wsparcie lub rozwiązanie jakiegoś problemu.
Jak bronić się przed energetycznym wampiryzmem, jak czerpać energię oraz jak osiągnąć harmonię między materią a duchowością.
Dowiedz się kim jest Zwierzę Mocy i czy ty już takie posiadasz, w jaki sposób może Ci pomóc, tego dowiesz się na naszych warsztatach.
Serdecznie Zapraszamy Wróżka Gildia i Katarzyna Baranowska

Warsztat: Miejsce:
Magiczne warsztaty Warszawa
Czas trwania: Cena:
8 godzin 650 zł

OBUDŹ W SOBIE CZARONIWCĘ

Szkolenia „Obudź w sobie czarownicę” to nasz autorski program połączenia metod konwencjonalnych i niekonwencjonalnych w pracy nad sobą i własnym życiem, tak żeby być szczęśliwą i żyć tu i teraz, ciesząc się i doceniając każdą minutę.