Magiczne warsztaty

Magiczne warsztaty

W czasach obecnych może się wydawać, że magia wyginęła. Nic bardziej mylnego. Naukowe metody, mimo że bardzo skuteczne w niektórych elementach życia, skonstruowane są w taki sposób, że umyka im bardzo ważna część rzeczywistości. Jeśli w głębi duszy czujesz, że materia, to nie wszystko, co świat ma Ci do zaoferowania, magiczne warsztaty prowadzone przez Wróżkę Gildię i Katarzynę Baranowską przeznaczone są dla Ciebie!

Magia nie jest bajką, za którą zwykło się ją uważać, szczególnie na fali popularności pewnych książek i filmów dla młodzieży. W rzeczywistości jest to sposób, by osiągnąć harmonię między materią i duchem. Magiczne zaklęcia i techniki od zarania dziejów towarzyszyły ludzkości i pomagały czerpać moc i energię z ponad osobowych sił, które mogą być równie straszne, co przyjazne. Przekazywane z pokolenia na pokolenie przetrwały do dziś, kiedy nadszedł moment, byś i ty mogła / mógł z nich skorzystać!

W trakcie 8-godzinnych magicznych warsztatów:

 

  • nauczysz pracować się z energią, magicznymi kryształami i ziołami,
  • poznasz niektóre rytuały z arkanów magii Hoo-Doo i magii Księżyca,
  • opanujesz starożytne sposoby, które sprawiają, że życie wypełnia się miłością, szczęście, dobrobytem i zdrowiem,
  • dowiesz się, kim są Duchy Żywiołów, jak nawiązać z nimi łączność i dzięki temu korzystać z ich wsparcia i porad,a także kim jest Zwierze Mocy,
  • zdobędziesz umiejętność skutecznej obrony przed energetycznymi wampirami, negatywnymi działaniami magicznymi, urokami i klątwami.