Medytacje Szamańskie

Medytacje

Medytacje są moją własną metodą na skuteczniejszą i efektywniejszą zmianę naszej energetyki jak i nadaniu pożądanego przez nas celu podświadomości. Wzmacnia nasze wewnętrzne ja, karmi naszą duszę, naszą wewnętrzną miłość, budzi w nas instynkt i pasje, pomaga nam wejść na właściwą drogę. Zmienić wreszcie to z czym nie umiemy się rozstać, a co jest przyczyną naszego cierpienia. Pomaga nam wyjść z Ciemności, znowu poczuć radość, spokój i zmotywować nas do zmian, do zawalczenia o własne szczęście. Pracujemy z podświadomością, ale też z energią duchów żywiołów. Trzeba tego doświadczyć żeby zrozumieć jak wiele w naszym życiu zależy od harmonii między ciałem, umysłem i duszą.

Za pomocą głębokiej medytacji pomogę Ci zmienić Twoje samopoczucie, wzmocnie Twoją pewność siebie, określimy uczucia których chcesz się pozbyć poprzez ich uzdrowienie, tak abyś mogła wejść już w nowy etap życia, określić sobie nowe cele i na nowo zacząć cieszyć się życiem.

Odkryj dziecięcą radość i ciekawość w sobie, poczuj ciepłe emocje, odkryj wewnętrzną pasje. Raz na zawsze pożegnaj wewnętrznego krytyka, stań się zarządcą swojej drogi życiowej.
Wewnętrzna transformacja wpłynie na twoje fizyczne samopoczucie, oczyszczona z toksycznych emocji na poziomie podświadomym zaczniesz się oczyszczać na poziomie fizycznym z różnych dolegliwości wynikających ze stresu, które zamieszkały w Twoim ciele.

Odzyskasz dobre samopoczucie, lekkość i dobry sen. Zaprasza Wróżka Gildia

MEDYTACJE CENA – 300 ZŁ